طراحی داخلی و دانستنی هایی مهم در این زمینه

طراحی داخلی و دانستنی هایی مهم در این زمینه

 

طراحی داخلی بیش از اینکه یک علم باشد، یک هنر است. نوع طراحی داخلی خانه و محیط کار موجب بهبود روحیه افراد خواهد شد.  در این مقاله نکات مهمی در خصوص دکوراسیون داخلی و نحوه اجرای آن بازگو خواهد شد.

طراحی داخلی آشپزخانه با مها دیزاین

آشپزخانه بخش مهمی از خانه ست که بانوان مدت زیادی از زمان خود را در آن سپری میکنند. یکی از نکاتی که می تواند طراحی آشپزخانه را زیبا جلوه دهد این است که از دو درجه رنگ برای کابیت ها استفاده گردد، بعنوان مثال کابینت های بالای روشن تر از کابینت های پایینی باشند. استفاده از کاشی های روشن موجب روشن تر شدن محیط آشپزخانه خواهد شد، امروزه طراحان داخلی به فضای داخلی آشپزخانه و دکوراسیون آن توجه ویژه ای دارند.

طراحی داخلی مناسب و تاثیر آن بر میزان نور

یک شرکت طراحی داخلی متخصص ،میزان نور موجود در محیط را نیز مورد توجه قرار میدهد. همیشه پرده ها را طوری انتخاب کنید که تا روی زمین بیاید، این یکی از نکات مهمی ست که بر زیبایی پنجره ها تاثیر بسزایی خواهد داشت. اگر پنجره ها ارتفاع کمی دارند نباید از پرده هایی با همان ارتفاع بهره بگیرید چراکه از زیبایی محیط میکاهد. همچنین خوب است بدانید که استفاده از رنگ روشن برای پرده ها میزان نور پراکنده شده در محیط را افزایش میدهد. استفاده از رنگ تیره میتواند سبب تاریکی محیط گردد به همین دلیل به خصوص برای منازل استفاده از این درجه از رنگ توصیه نمیشود.

تصویر ۲

نکاتی مهم که برای طراحی داخلی منزل باید بدانید

کارشناسان شرکت دکوراسیون داخلی ما نکات مهمی را مد نظر قرار داده اند که در ادامه برخی از آنها ذکر خواهد شد:

  1. نقاشی سقف در میزان جذابیت طراحی داخلی اجرا شده تاثیر زیادی دارد. طرح ها و نقاشی های زیبایی را برای سقف اتاق ها برگزینید.
  2. برای انجام طراحی داخلی اتاق ها از چند رنگ متفاوت انتخاب کنید. ترکیب رنگ به دکوراسیون اتاق جلوه خاصی میبخشد. از این نکته در بخش مربوط به سرویس بهداشتی نیز میتوانید بهره بگیرید.
  3. ترکیب سبک مدرن و سنتی طراحی داخلی منزل را بسیار زیبا خواهد کرد.
  4. اگر خانه شما دارای شومینه هست حتما از قاب های زیبا برای تزئین آن استفاده کنید و تصاویری با قاب های رنگارنگ را در بالای شومینه قرار دهید. ناگفته نماند که سایز متفاوت قاب ها عملکردی حرفه ای در اجرای دکوراسیون داخلی است.
  5. در اتاق کودک خود از رنگ های شاد استفاده کنید، بهره گیری از تم ها نیز میتواند پیشنهاد مناسبی باشد. قرار دادن سبد در گوشه اتاق میتواند موجب کاهش به هم ریختگی محیط شود.
  6. دیوارها را با رنگ های شاد پوشش دهید چراکه با انرژی شما رابطه مستقیمی خواهد داشت.

برای انجام امور دکوراسیون داخلی با هزینه مناسب میتوانید با ما در ارتباط باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *