طراحی ویترین مغازه لوکس و مدرن با بهترین کیفیت

طراحی ویترین مغازه با جدیدترین متدهای روز

 

اگر می خواهید ویترین مغازه شما از زاویه های مختلف قابل رویت باشد و مشتری را به سمت خود بکشاند باید از طراحی های چند منظوره برای ویترین مغازه خود استفاده کنید. امروز قصد داریم در خصوص طراحی ویترین مغازه به صورت چند منظوره صحبت کنیم.

طراحی ویترین مغازه چند منظوره چیست؟

گاه دیده می شود که مغازه در بخشی از شهر قرار دارد که دسترسی به آن کمی دشوار است و عموماً در معرض دید قرار ندارد این موضوع سبب می شود که تعداد مشتریان کمتری به این مغازه مراجعه کنند و قطعا درآمدزایی فرد مورد نظر تحت تاثیر قرار می گیرد. به این ترتیب می توان بهترین طراحی ویترین مغازه استفاده کرد تا این مشکل حل شود. استفاده از طراحی های چند منظوره به این صورت است که بخش های مختلف مغازه، از زاویه های مختلفی قابل رویت هستند و بجای استفاده از دیوار از شیشه های شفاف استفاده می شود، در چنین وضعیتی قطعا باید از شیشه هایی استفاده شود که از امنیت کامل برخوردار هستند. به این ترتیب مشتریان دسترسی ساده تری به مغازه دارند. در طراحی ویترین مغازه چند منظوره می توانید در بخش بیرونی ویترین از مانکن های مختلفی استفاده کنید و فضای کافی برای این کار وجود دارد.

طراحی ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه شب نما

در کلان شهره عموماً مغازه ها در ساعاتی از شب نیز باز هستند به این ترتیب باید از ویترینی برای مغازه استفاده شود که در تاریکی شب هم مشتری پسند باشد و دید چشمی مشتری به آن مستقیم باشد. در چنین طرح هایی عموماً از نورپردازی های حلقه ای و یا خطی استفاده می شود، به این ترتیب تمامی بخش های مغازه به سادگی قابل رویت است. در طراحی ویترین مغازه مخصوص شب باید میزان برق مصرفی نیز به درستی در نظر گرفته شود. خوشبختانه توانستیم با اعمال بهترین سیاست ها این موضوع را به درستی پوشش دهیم.

ویترین مغازه

طراحی ویترین مغازه به سبک تلفیقی

گاه مغازه ای به هدف خاصی مشغول به فعالیت می شود پس از گذشت زمانی تغییر کاربری داده و محصول و یا خدمت دیگری را عرضه می کند. برای چنین شرایطی بهتر است از طراحی ویترین مغازه تلفیقی استفاده شود، در واقع در چنین وضعیتی ویترین های انتخاب شده باید به صورتی باشند که برای چندین هدف مناسب باشد، رنگ های انتخاب شده، مدل ها و همینطور سایر بخش های ویترین باید همه پسند و قابل تغییر باشد. در نظر داشته باشید که طراحی ویترین مغازه عموماً زمانی قابل قبول است که از دید مسافران با فرهنگ های مختلف نیز مناسب و قابل اعتماد باشد. بخش بندی دقیق، چیدمان دقیق و فضای بازدید مناسب برای خریدار از مسائل بسیار مهم در طراحی ویترین مغازه محسوب می شود و باید به درستی رعایت شود. در شرکت ما تمامی اصول به طور کاملاً دقیق و استاندارد رعایت می شود.

طراحی ویترین مغازه