طراحی داخلی رستوران سنتی

بررسی متدهای طراحی داخلی رستوران

 

آیا می دانید طراحی داخلی رستوران به سبک مدرن این روزها بسیار رواج پیدا کرده است؟ آیا متدهایی که برای طراحی داخلی رستوران سنتی استفاده می شود مورد پسند شما قرار می گیرد؟ بهتر است از جدیدترین طرح هایی که برای فضای داخلی رستوران ها استفاده می شود رونمایی کنیم.

طراحی داخلی رستوران مدرن

عموما رستوران ها بر اساس هدف و منو و به طور کلی غذاهایی که طبخ می کنند باید طراحی شوند در واقع اگر در رستوران شما غذاهای ایتالیایی سرو می شود باید به سراغ طراحی داخلی رستوران مدرن بروید و از طرح های محلی و سنتی خودداری کنید.

برای طراحی داخلی رستوران مدرن چه اصولی باید رعایت شود؟ اولین و مهم ترین اصل در این بخش استفاده از نور پردازی های کلاسیک است. در واقع فضای رستوران باید به صورتی طراحی شود که افراد بتوانند در مکانی بسیار رومانتیک و آرام مشغول به صرف غذا باشند. استفاده از سقف های مدرن و رنگ پردازی هایی شاد و بسیار مهیج سبب می شود که مهمانان حس بهتری نسبت به فضای اعلام شده داشته باشند. در انتخاب بهترین طرح برای رستوران خود از تیم های مشاور ما کمک بخواهید.

طراحی داخلی رستوران سنتی

طراحی داخلی رستوران سنتی

در رستوران هایی که غذاهای محلی سرو می شود و به طور کلی منو و همینطور طرز لباس پوشیدن خدمه از نوع سنتی و محلی است بهتر است از طرح هایی استفاده شود که با این هدف سازگار باشد. عموما استفاده از فضایی بسیار پیچیده و شیک در چنین رستوران هایی مناسب نخواهد بود.

یکی از طرح های بسیار مناسب در این لاین استفاده از میز و صندلی های سنتی و یا نیمکت های چوبی در بخش های مختلف رستوران است، بهتر است که تمامی طراحی های داخل رستوران و همینطور فضا بندی هایی که برای رستوران فراهم می شود بسیار سنتی و محلی باشد، استفاده از بافت حصیر و همینطور به کار بردن سقف های سفالی از بهترین گزینه های طراحی داخلی رستوران سنتی محسوب می شود. به این ترتیب قطعا فضای حاکم دل چسب تر است. استفاده از حوض های سنتی در وسط رستوران و فواره های رنگارنگ به همراه نورپردازی های شاد از دیگر اقداماتی است که می توان برای طراحی داخلی رستوران انجام داد به این ترتیب مشتری با رضایت بیشتری همراه خواهد بود.

طراحی داخلی رستوران سنتی

طراحی داخلی رستوران به صورت ترکیبی

گاه غذاهایی که در یک رستوران عرضه می شود هم از نوع سنتی و محلی و هم از نوع فرنگی است به این ترتیب طراحی رستوران باید به صورتی باشد که هر دو بخش را به درستی پوشش دهد. استفاده از جنس چوب در چنین شرایطی بهترین نتیجه را به همراه دارد. چوب یک جنس چند منظوره محسوب می شود و سبب می شود که ضمن زیبایی فضا، مکانی بسیار راحت و دنج نیز فراهم شود. به طور کلی اگر می خواهید طراحی داخلی رستوران شما به بهترین شکل ممکن صورت گیرد از جدیدترین طرح های روز استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *