طراحی داخلی رستوران مدرن با آخرین متد روز دنیا

طراحی داخلی رستوران مدرن

 

طراحی داخلی رستوران با توجه به سنتی و مدرن بودن متفاوت می باشد. رنگ و نور از عناصری است که در این نوع طراحی به چشم می خورد.

طراحی داخلی رستوران

مسلماً همه شما یک بار غذا خوردن در رستوران را تجربه کرده اید. اما آیا تا به حال به طراحی داخلی رستورانی که به آن مراجعه می کنید توجه نموده اید. بسیاری از افراد به طراحی داخلی رستوران توجه نمی کنند و تنها هدف را میل کردن غذا می دانند. در صورتی که عده ای دیگر نیز طراحی فضایی را که قرار است در آن یکی از وعده های غذایی را میل کنند در اولویت انتخاب رستوران مورد نظر قرار می دهند.

در هر صورت طراحی داخلی رستوران مدرن می تواند درمیزان رضایت مراجعه کنندگان تأثیرگذار باشد. البته نکته مهم این است که نباید کیفیت غذا و نوع سرویس دهی کارکنان این مکان را نادیده گرفت. با توجه به این موضوع در ادامه قصد داریم در رابطه با طراحی داخلی دو نوع رستوران سنتی و مدرن به بحث با شما عزیزان بپردازیم.

طراحی داخلی رستوران مدرن

طراحی داخلی رستوران سنتی

از موارد مهم و تاثیرگذار در جلب رضایت مشتری طراحی داخلی رستوران می باشد. بسیاری از افراد با ورود به رستوران متوجه طراحی منحصر به فرد آن خواهند شد. طراحی سنتی  اغلب در رستوران های اصیل ایرانی به خوبی قابل مشاهده می باشد. رستوران از چند بخش تشکیل می شود. قسمت ورودی, قسمت پذیرایی, قسمت آشپزخانه و چندین مورد دیگر. در طراحی داخلی رستوران سنتی به هر یک از این قسمت ها توجه ویژه ای می شود.

اما از عناصر مهم در طراحی داخلی رستوران های سنتی استفاده از وسایل و تخت های خاص می باشد. در واقع در این رستوران ها سعی می شود کمتر از مبلمان وصندلی های مدرن و کلاسیک استفاده شود و تا حد ممکن از وسایل و صندلی های چوبی به سبک سنتی استفاده می شود. استفاده از کاشی های ایرانی نیز در اغلب دیوار و کف پوش های این رستوران ها به چشم می خورد. با اجرای موسیقی زنده سنتی این طراحی چشم نوازتر خواهد شد.

طراحی داخلی رستوران مدرن

طراحی داخلی رستوران مدرن

طراحی داخلی رستوران مدرن کاملا با طراحی داخلی سنتی متفاوت می باشد. در طراحی داخلی اغلب رستوران های مدرن از میز و صندلی های کلاسیک استفاده می شود. در این رستوران ها اغلب از نور پردازی های روشن و پراکنده در محیط استفاده می شود. نکته مهم در اغلب این رستوران ها استفاده از سبک و ایده های نو خلاق برای جذب مشتری بیشتر می باشد.

 در واقع در هر کدام از رستوران مدرن و کلاسیک با طراحی داخلی خاص و متفاوتی مواجه می شوید. رنگ های به کار گرفته در این رستوران ها اغلب به صورت تیره و روشن می باشد. استفاده از رنگ های خنثی از جمله مواردی است که در طراحی رستوران سنتی به چشم می خورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *