دکوراسیون داخلی اداری حرفه ای با مها دیزاین

در دکوراسیون اداری به موارد و نکات زیادی توجه می شود. طراحی دفتر و مکانی لوکس و خاص که در عین زیبایی منحصر به فرد باشد از نکات مهم دکوراسیون‌ داخلی اداری می باشد. طراحی دفاتر و اماکن اداری باید به گونه ای انجام شود که بتوان افراد و کارمندان مختلف را در آن جانمایی و سازمان دهی کرد. در طراحی دکور ادارات و مکان ها باید به گونه ای به فضای خصوصی و عمومی برای کارمندان و کارکنان توجه شود تا آن ها بتوانند در کمال آرامش و اطمینان خاطر به کار خود برسند و کاری به کار دیگران نداشته باشند.

 دکوراسیون اداری و استفاده از پارتیشن:

بهترین و زیباترین حالتی که برای دکوراسیون داخلی اداری می توان طراحی و از آن استفاده نمود پارتیشن های اداری می باشند. این پارتیشن ها می بایست با ارتفاع کم و به صورت تفکیک کننده فضا استفاده شوند. در کنار این دکوراسیون اداری طرز چیدمان دفتر های کار نیز اهمیت بسیار زیادی دارند. برای بهتر و زیباتر شدن این نوع از طراحی ها می توان از رنگ هایی که باعث انرژی و افزایش روحیه افراد می شوند نیز استفاده کرد. البته نباید تأثیر نورها را در این نوع از طراحی ها از یاد برد به صورتی که نور مناسب از خستگی کارکنان در ساعات طولانی کار جلوگیری خواهد کرد.

دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون اداری می بایست به گونه ای طراحی و اجرا شوند که وقتی افرادی که برای انجام کار و یا به صورت تازه وارد در مکان حضور می یابند با حالتی اداری و رسمی روبرو شوند. انتخاب مبلمان زیبا و متناسب با محیط نیز برای این امر بسیار تاثیرگذار و مهم خواهد بود و تأثیر بسیار زیادی در زیبایی و خاص بودن محیط اداری شما خواهد داشت.

طراحی داخلی اداری و استفاده از رنگ ها:

رنگ ها در طراحی و اجرای دکوراسیون اداری تأثیر بسزایی دارند. شما می توانید برای تاثیرگذاری بیشتر دکوراسیون اداری تان از رنگ های روشن مانند رنگ کرم، صورتی، نارنجی روشن، آبی اسمانی و حتی سبز روشن نیز استفاده کنید چون این رنگ های روشن تأثیر زیادی بر مراجعین و مشتریان خواهد داشت.

دکوراسیون اداری

 توجه داشته باشید که هر رنگی که در طراحی های خود استفاده می کنید می بایست با نوع فعالیت و حرفه شما سازگاری داشته باشد. توجه به این مطلب که رنگ ها الهام بخش و انرژی دهنده می باشند می تواند به شما در انتخاب نوع آن ها کمک کند. انتخاب درست رنگ ها در طراحی های داخلی هم می تواند تاثیرات مثبت و زیادی بر کارمندان و کارکنان داشته باشد و هم می تواند تاثیرات مثبتی بر مشتریان شما بگذارد.

دکوراسیون داخلی اداری و نوع مبلمان و طراحی آن ها:

انتخاب نوع مبلمان در طراحی دکوراسیون اداری بسیار مهم و مورد توجه می باشد. مبلمان اداری هم می توانند باعث زیبایی بیشتر شوند و هم رضایت کارمندان و کارکنان را به همراه داشته باشد. در انتخاب مبلمان برای دفاتر کار علاوه بر رنگ و نوع جنس آن ها مواردی چون استاندارد و ارگونومیک بودن آن ها نیز بسیار مهم و ضروری است. بهتر است در کنار مبلمان‌اداری و پارتیشن بندی داخلی برای هریک از کارکنان نیز کمد و یا قفسه هایی طراحی و اجرا شود تا او بتواند به راحتی وسایل و مدارک خود را در آن قرار دهد.

دکوراسیون داخلی اداری

طراحی اداری و استفاده از دیوارها:

دیوار ها همیشه در طراحی ها و زیبا شدن محیط بسیار تأثیر گذار بوده اند و  بیشتر دیده ایم که در دکوراسیون اتاق هاو یا در دکوراسیون خانه بیشتر به دیوار ها اهمیت می دهند.

حال برای اینکه دکوراسیون داخلی اداری نیز شیک و پر انرژی باشد می توانید از دیوارها بهترین استفاده ممکن را ببرید و با در نظر گرفتن رنگی زیبا و ایده ال  وتزیین کردن دیوارها با انواع وسایل زیبا و خاص اتاق و یا اداره خود  را زیبا و تاثیرگذار نمایید. اطمینان داشته باشید که یک دیوار با رنگی نه چندان شاد و یا بدون طراحی و ساده  نمی تواند تاثیر گذار باشد و سبب کسل شدن کارکنان خواهد شد. پس با  فکر کردن درست و طراحی مناسب می توانید در هنگام طراحی دکور‌ اداری از دیوار ها بسیار خوب استفاده کنید و محیط جذاب تر و قشنگ تری را ایجاد نمود.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون اداری و استفاده از گل و گیاه در آن:

 شما می توانید با یک طراحی متناسب در فضای‌اداری خود و یا در هر فضای دیگر از گل و گیاه به درستی استفاده نمایید. این کار باعث شادابی محیط شده و حس بسیار زیبایی را به شما، کارمندان و مراجعه کنندگان به دفاتر شما القا می کند. در واقع با استفاده از گل و گیاه در طراحی داخلی دفاترتان  می توانید دو هدف رادنبال نمایید. اولاً با این کارمی توانید باعث زیبا سازی محیط داخلی شوید و ثانیا ایجاد فضایی دل انگیز و پر انرژی را برای افراد و کارکنان مجموعه پدید آورید. شما با توجه به این نکته راحت و در دسترس می توانید طراحی داخلی شیکی را انجام دهید و از آن لذت ببرید.

دکوراسیون داخلی اداری

دکوراسیون داخلی اداری و استفاده از وسایل زیبا و خاص:

شما می توانید به جای استفاده از دیوارهای اجری برای تقسیم بندی فضای دفاتر از مواد و وسایل متنوع تری برای این کار استفاده کنید. از جمله وسایلی که می توان برای جداسازی محیط کارکنان از آن استفاده کرد علاوه بر پارتیشن استفاده از چوب، فلز و یا شیشه است. این وسایل اگر به گونه ای مناسب طراحی و در جای خود از آن ها استفاده شود بسیار مفید بوده و محیط را زیبا می کنند.

 استفاده از پرده در دکوراسیون‌اداری

استفاده از پرده های پارچه ای هم اگر درست طراحی و استفاده شود می تواند محیط و فضای شما را خاص  و زیبا جلوه دهد. در انتخاب نوع مدل مناسب برای محیط‌ اداری جهت جداسازی علاوه بر نوع پارتیشن، رنگ  ها  را در دکوراسیون اداری در ذهن خود داشته باشید تا هماهنگی  فوق العاده ای را در محیط کار بوجود اورد و بدانید انجام چنین کارهایی در فضای اداری و خانه بر روحیه شما بسیار موثر خواهد بود و هماهنگی بسیار مناسب با طراحی داخلی فضای مورد نظر خواهید داشت.

دکوراسیون اداری

دکوراسیون‌اداری و استفاده از شیشه و آیینه در طراحی ها:

در طراحی دکوراسیون اداری استفاده از نور در محیط داخلی بسیار مهم می باشد. برای ایجاد نور بیشتر در محیط می توان از شیشه و آیینه در طراحی ها استفاده کرد. قطر پارتیشن شیشه ای بین ۸ تا  ۱۰میلی متر است و تنها با آلومینیم یا جنس ام دی اف ساخته شده است. در پارتیشن  شیشه ای دکوراسیون اداری  می توان از شیشه  ای به رنگ های کدر و یا روشن  استفاده کرد.

دکوراسیون داخلی اداری

از پارتیشن های  مجزای شیشه ای که شکل های گوناگونی از ان وجود  دارد می توان از ان برای جداسازی فضا استفاده کرد و تمام مدل های آن بدون محدود کردن دید قابل استفاده می باشد.

دکوراسیون‌اداری و استفاده از وسایل و امکانات مدرن:

وسایل و امکانات‌ مدرن دارای خواص و ویژگی های زیادی  در دکوراسیون اداری می باشند که آن ها را در طراحی های دکوراسیون داخلی‌ خاص تر و جذاب تر می کند. در این نوع از وسایل سبک ها و ایده هایی جذاب زیادی مورد استفاده قرار می گیرد که کارکنان و مراجعه کنندگان را به فکر وا می دارد. در وسایل مدرن از جاذبه های رنگ ها به طرزی استفاده می شود که سرزندگی و گیرایی خاصی را به نمایش می گذارد که این امر بسیار مهم و ضروری می باشد.

تاثیر رنگ بر عملکرد محیط کار و دکوراسیون اداری

 معمولاً در طراحی دکوراسیون اداری این گونه وسایل و انتخاب رنگ ها در این نوع از مبلمان از روانشناسی رنگ ها بهره گرفته می شود و تاثیرگذاری آن ها بر روی انسان مورد بررسی قرار می گیرد. در مبلمان‌اداری مدرن بجای استفاده از چوب از فلزهای خاص استفاده می شود که با براق و جذاب بودن خود تغییرات زیادی را در فضا و دکور داخلی ایجاد خواهند کرد.

دکوراسیون اداری

طرفداران امکانات و وسایل‌ مدرن معمولاً از قشر جوانان می باشند و اغلب تمایل به استفاده از رنگ های شاد را دارند. از دیگر خاصیت های دکوراسیون اداری مدرن سبک بودن آن ها و راحتی در جابجایی آن ها می باشد.

در این نوع از امکانات‌ به علت استفاده از رنگ های شاد و روشن حس خستگی و بی حالی کمتر سراغ افراد می آید و آن ها در کار خود سرحال تر عمل خواهند کرد. البته طراحی این نوع وسایل نیز بسیار مهم می باشد. البته این نوع وسایل به خاطر نوع طراحی و جنس به کار رفته در آن دارای مقاومت و ماندگاری زیادی می باشد. فقط در طراحی دکوراسیون اداری این نوع از وسایل می بایست دقت زیادی کرد زیرا اگر از آن ها به درستی در طراحی ها استفاده شود می توانند هم محیط را زیبا کنند و هم فضا را خاص جلوه دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *